Chloorstabilisator 5kg

59.95 Incl. BTW

Houdt het chloorgehalte in het zwembad langer op gewenst niveau.

Artikelnummer: 4mv385n02 Categorieën: ,
Beschrijving

Chloorstabilisatiemiddel voor zwembaden

Stabilisatiemiddel dat er voor zorgt dat het chloorgehalte in het zwembad langer op het gewenste niveau blijft. Het maakt chloor eigenlijk minder gevoelig voor de invloed van zonlicht. Je zwembad blijft dus beter en langer gedesinfecteerd. Chloorstabilisatie kun je alleen gebruiken in combinatie met ongestabiliseerd chloor.

Gebruiksaanwijzing

Voeg Melpool ICA aan het begin van het zwemseizoen toe. Gebruik 200 tot maximaal 500 gram per 10m³ zwembadwater. Strooi het stabilisatiepoeder vervolgens gelijkmatig uit over het zwembad. Doe dit bij voorkeur in de avond wanneer het zwembad niet meer in gebruik is. Houdt er rekening mee dat het gehalte cyanuurzuur tussen de 20 en 50 mg/l ligt. Je kunt dit controleren met een tester. Ook de pH waarde moet tussen de 6.8 en 7.8 gehouden worden voor een goede werking.

Veiligheidsvoorschrift

Voeg Melpool ICA toe aan het water en nooit andersom. Niet mengen met andere chemicaliën. Bewaar het altijd op een veilige, droge en koele plek en in een gesloten verpakking. Lege verpakking uitspoelen met zwembadwater voordat je het weggooit. Lees altijd de veiligheidsvoorschriften op de verpakking.

Kenmerken

–   Geleverd in poedervorm
–   Goedgekeurd voor het gebruik in zwembaden

Extra informatie
Gewicht 0.0000 kg
Bestelling & Levering

Bestelling & Levering

Bestelling

Uw bestelling wordt door ons zo snel mogelijk onderhanden genomen!

Levering

  • De levering geschied door PostNL.
  • De verzendkosten bedragen €6,75.

Betalen

Op SSPW.nl kunt u op de volgende manieren betalen:

  • iDeal;
  • Overboeking;
  • SofortBanking;
  • MisterCash.

De op onze site vermelde prijzen zijn inclusief btw.

Retourneren

Retourneren

U kunt uw bestelling binnen 14 dagen retourneren. De verzendkosten voor het retour zijn voor uw rekening.